Odpovedal:
katarina
|
Re: Palenie zahy vyvolane liekmi
(číslo príspevku 197.357,
zo dňa 16.09.2009.
videné 188x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197357:
na to by lepsie odpovedal asi lekar, ale povedala by som ze po vysadeni lieku to odozneje
|
|
|