Odpovedal: katarina
Re: Palenie zahy vyvolane liekmi
(číslo príspevku 197.357, zo dňa 16.09.2009. videné 188x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197357:
na to by lepsie odpovedal asi lekar, ale povedala by som ze po vysadeni lieku to odozneje