Odpovedal: Ivan
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.345, zo dňa 16.09.2009. videné 145x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197345:
na túto tému som tu písal sto krát a písal som dokola to isté-kľud, tekutiny, a ak sa nemôže dýchať, čiže plný upchatý-opuchnutá sliznica nosa, tak nanajvýš nejaké praobyčajné kv. do nosa. je jedno aké, všetky účinkujú rovnako, rozdiel je cena podľa reklamy a k tomu ak nebolí hlava a nie je vysoká horúčka, možno sa napariť alebo solux. A lieky na zriedovanie hlienov majú veľmi malý (ak vôbec nejaký) účinok.