Odpovedal:
Anna pre Ivana
|
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.339,
zo dňa 16.09.2009.
videné 166x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197339:
Ivan, teraz by som ti trochu oponovala. Ja sama tiež neliečim svoju nadchu, ale s dcérou mám také dlhoročné skúsenosti, že keď sme jej nepomohli rôznymi sirupmi a kvapkami zrieďovať hlieny, aby sme z nej odchádzali von, tak sa nemohla vysmrkať, upchali sa jej prínosové dutiny a zahlienili priedušky a následok kašeľ plus antibiotiká.
Reakcie na príspevok:
-
Re: nadcha
(145x, Ivan, zo dňa 2009-09-16)
|
|
|