Odpovedal:
Elena
|
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.378,
zo dňa 16.09.2009.
videné 129x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197378:
Hm, Tóno. Hovorí z Teba ublížený muž, alebo sa niečo také stalo Tvojmu blízkemu človeku. Presne si popísal, čo potrebuje žena k tomu, aby mala dieťa bez stresov-a aby aj ono potom vyrastalo bez stresov. Potiaľ súhlasím. To ďalšie je už odrazom tej ukrivdenosti. Vieš, píšeš, akoby príčinou rozvodov bola iba žena. To je zvláštne. Poznám vo svojom okolí veľa žien, ktorým sa čudujem, že to so svojimi mužmi vydržia a nedávajú návrhy na rozvod. A poznám mužov, ktorý ten návrh dali alebo chcú dať. Takže také čiernobiele to asi nie je...A navyše, na vzťah treba dvoch. Ak aj žena dá návrh na rozvod, nemusí to byť tým, že má doma stelesnenie láskyplného ideálu...
Ano, čo sa týka manželstva, som dosť konzervatívna. Nájdu sa ľudia, ktorým z rôznych dôvodov vyhovuje žiť bez neho. Ja patrím medzi ženy, ktoré naopak bez manželstva dieťa nechcú mať, pretože sa poznám, viem ako ukrutne by som sa stresovala. A to nie je zdravé ani pre dieťa. To by nemal chcieť ani muž, ktorý ženu naozaj úprimne miluje.
|
|
|