Odpovedal:
Tono
|
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.373,
zo dňa 16.09.2009.
videné 176x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197373:
Pre Teba je manzelstvo dolezitejsie ako laska a materstvo? ... Chapem, ze zeny manzelstvo vyzaduju kvoli pocitu bezpecia, ktore im z neho vyplyva. Potrebuju mat pocit istoty, ked otehotneju a v prvych rokoch vychovy dietata. Papier a ceremonie, ktore tomu predchadzaju na urade (a v kostole), kedy si slubuju lasku az za hrob, predstavuju pre nich zaruku, ze otec dietata bude nablizku a financne podporovat rodinu. ... Po niekolkych rokoch kazda tretia vydata nadobudne pocit, ze manzel jej uz potrebny nie je a za tie roky starostlivosti sa mu odvdaci ziadostou o rozvod.
|
|
|