Odpovedal:
Babusa
|
Re: Zdrzanlivy v sexe!
(číslo príspevku 197.422,
zo dňa 16.09.2009.
videné 230x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197422:
Ja som posielat nemusela. Za svoj zivot som spala s dvomi chlapmi. Prvy bol panic, druhy, ked sa uz so mnou chcel milovat povedal mi, ze si dal robit testy na choroby a je ok a spytal sa, ci som aj ja fit. Mala som robene testy na HIV, kvapavku, chlamydie, syfilis a HPV. Gynekologicka mi tieto testy rutinne robieva kazdy rok.
|
|
|