Odpovedal:
Silvia
|
Re: Zdrzanlivy v sexe!
(číslo príspevku 197.425,
zo dňa 16.09.2009.
videné 189x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197425:
Tiez si myslim, ze toto je normalny a zodpovedny pristup. Akurat vtip je v tom, ze aj ked sa s partnerom na testoch dohodnete, nechat si ich spravit moze byt niekedy problem. My sme sa od pana urologa dozvedeli, ze on nejake testy bude robit len v tom pripade ak ma partnerka problemy. Aj to len niekedy. Takze najskor nakazit partnerku, gynekolog zisti co je vo veci a potom bude urolog mozno nieco riesit. Fakt super.
|
|
|