Odpovedal: ema
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.444, zo dňa 17.09.2009. videné 47x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197444:
Beriem druhý den antidepresivum Fevarin, je mi hrozne snažím sa to potláčať, ale mám strašnu uzkosť a bezmeocnosť, ja to nevydržím mám doma synčeka lebo je chorý, som už zúfalá, mám vysadiť ten liek? prečo mi nezaberá?