Odpovedal:
ema
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.444,
zo dňa 17.09.2009.
videné 47x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197444:
Beriem druhý den antidepresivum Fevarin, je mi hrozne snažím sa to potláčať, ale mám strašnu uzkosť a bezmeocnosť, ja to nevydržím mám doma synčeka lebo je chorý, som už zúfalá, mám vysadiť ten liek? prečo mi nezaberá?
|
|
|