Odpovedal:
ema
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.420,
zo dňa 16.09.2009.
videné 260x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197420:
presne tak, ráno mi bolo strašne a hlavne poobede , ale dnes večer je mi fakt celkom fajn, až sa bojím zatrajška, aby som to znova nezažila tie depresie, uzkosť, ktovie možno mne ten liek niečo spravil, lebo takto som sa necítila za 10 dni ani raz, bojim, bojim sa rána, aj v noci sa budím a mám strach
|
|
|