Odpovedal:
Jara
|
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 197.470,
zo dňa 17.09.2009.
videné 131x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197470:
Sisa si zlata ze si to napisala. Gratulujem. No, Ivan by bol stavku vyhral.. ale vyhrala si ty.. prekonala si strach. Fajn, uz vies, co ta caka pri dalsej prehliadke o rok.
|
|
|