Odpovedal: Jara
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 197.470, zo dňa 17.09.2009. videné 131x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197470:
Sisa si zlata ze si to napisala. Gratulujem. No, Ivan by bol stavku vyhral.. ale vyhrala si ty.. prekonala si strach. Fajn, uz vies, co ta caka pri dalsej prehliadke o rok.