Odpovedal:
sisa
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku
197.479
, zo dňa 17.09.2009. videné 129x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 197479:
No hej to viem, a ani sa ďalšej nebojím.
ešte raz všetkým vďaka