Odpovedal: sisa
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 197.479, zo dňa 17.09.2009. videné 129x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197479:
No hej to viem, a ani sa ďalšej nebojím.

ešte raz všetkým vďaka