Odpovedal: Dagmar
Re: pobolievajúci vaječník
(číslo príspevku 197.510, zo dňa 18.09.2009. videné 145x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197510:
To je vramci normy. Ako ti lekar robil sono doteraz? Najlepsie je samozrejme vaginalne. Bolesti su normalne, kedze cysta vytvara tlak, tlaci na okolite nervy, ale fakt nejde o nic strasne. Treba ist na kontrolu na sono, od bolesti si obcas mozes nieco dat.