Odpovedal:
Dagmar
|
Re: pobolievajúci vaječník
(číslo príspevku 197.510,
zo dňa 18.09.2009.
videné 145x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197510:
To je vramci normy. Ako ti lekar robil sono doteraz? Najlepsie je samozrejme vaginalne. Bolesti su normalne, kedze cysta vytvara tlak, tlaci na okolite nervy, ale fakt nejde o nic strasne. Treba ist na kontrolu na sono, od bolesti si obcas mozes nieco dat.
|
|
|