Odpovedal:
V. pre Dagmar
|
Re: pobolievajúci vaječník
(číslo príspevku 197.511,
zo dňa 18.09.2009.
videné 113x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197511:
No sono sa robí aj inak preto som sa pýtala a cystu som nemala nikdy, tak neviem ako sa vyšetruje :o(
tak uvidím ako dopadnem na tom sone, dakujem.
|
|
|