Odpovedal: V. pre Dagmar
Re: pobolievajúci vaječník
(číslo príspevku 197.511, zo dňa 18.09.2009. videné 113x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197511:
No sono sa robí aj inak preto som sa pýtala a cystu som nemala nikdy, tak neviem ako sa vyšetruje :o(
tak uvidím ako dopadnem na tom sone, dakujem.