Odpovedal: j
Re: Rozchod
(číslo príspevku 197.534, zo dňa 19.09.2009. videné 189x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197534:
Budeš ďalej žiť, prebolí to. Ako dlho ste spolu boli? Bývali ste spolu? Ja som mala priateľa 6 rokov. Tiež sme sa hádali, ale len sem -tam. Problém bol často v tom, že bol strašne žiarlivý. Nemal dôvod. Scény robil napr. keď som išla do knižnice, na mojich tréningoch sedel na lavičke, keď som sa išla učiť k spolužiačke, tak každú pol hodinu volal, alebo robil výmak. Veľmi som sa hanbila pred rodičmi spolužiačok. To som bola na VŠ, nie nejaká základka. Aj napriek tomu som ho milovala. Po šiestich rokoch zahlásil, že potrebuje 2 týždne pauzu. Za tie dva týždne sa stihol oženiť. Prebolelo to, prežila som to. Ja mám34 rokov, dve krásne deti,super manžela a psa. Tá baba, ktorá si zobrala môjho ex, bola najprv predo mnou na koni. Teraz sa s ním trápi, robí jej scény doma, aj v robote...
Niekedy asi človek chodí s niekym zo stereotypu, bojí sa s ním rozísť, lebo sa bojí zmeny. Ale moja a aj tvoja by viedla určite len k lepšiemu.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Rozchod (146x, Petra, zo dňa 2009-09-19)