Odpovedal:
Petra
|
Re: Rozchod
(číslo príspevku 197.535,
zo dňa 19.09.2009.
videné 146x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197535:
Ďakujem pekne, si milá...veľmi mi pomáha, keď si prečítam niečo také. Sme spolu rok a 3 mesiace, ale ja to prežívam veľmi hlboko, je to iba môj druhý vzťah...Príliš vážne som brala takéto veci, tak som sa iba dvakrát odvážila mať vzťah a vidíš, ako to dopadlo. Trochu si už ani neverím, že by som ešte niekoho dokázala milovať...a už mám aj dosť rokov, neviem, či je to vôbec reálne. Ale predovšetkým, svojho priateľa tiež milujem, o to je to ťažšie, ale to poznáš...
Ale tiež túžim mať manžela, krásne deti a psa...ďakujem ešte raz.
|
|
|