Odpovedal: elena
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.770, zo dňa 22.09.2009. videné 318x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197770:
Neviem či som zažila alebo nezažila neveru môjho manžela, a ani to nechcem vedieť práve preto lebo súhlasím s Maxom. Treba manželovi pripomenúť akurát to, že už keď "musi", nech dodržiava bezpečnostné pravidlá,, a to nielen cestnej premávky.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (271x, pre elenu, zo dňa 2009-09-22)