Odpovedal:
elena
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.770,
zo dňa 22.09.2009.
videné 318x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197770:
Neviem či som zažila alebo nezažila neveru môjho manžela, a ani to nechcem vedieť práve preto lebo súhlasím s Maxom. Treba manželovi pripomenúť akurát to, že už keď "musi", nech dodržiava bezpečnostné pravidlá,, a to nielen cestnej premávky.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(271x, pre elenu, zo dňa 2009-09-22)
|
|
|