Odpovedal:
pre elenu
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.774,
zo dňa 22.09.2009.
videné 271x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197774:
Viete, asi je ten lepsi pripad nevediet to, ako vediet...Je to hrozny pocit,ked vas zradi milovana osoba,uz nikdy jej nebudete verit,nikdy.
|
|
|