Odpovedal: Dagmar-dodatok
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.798, zo dňa 22.09.2009. videné 181x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197798:
Mozno pochopite az vtedy, ked sa to stane konkretne vam. Teda ak sa vam to este nestalo, mozno ste o tom iba nevedeli. Kto nezazije, nepochopi. Zvonka vsetko vyzera inak, ako ked v tom ta konkretna zena trci po usi. Nie je ani pravda, ze to na svetlo vyjde hned. V mojom pripade som bola ta posledna, ktora sa to dozvedela a bola som cely cas dokonale klamana. Bola som schopna dat ruku do ohna za neho. Ten clovek mal ale dve tvare a bol by to normalne namet na film, ako ten clovek dokazal klamat a hrat tak, ze mu roky verili dve zeny (ktore o sebe nevedeli). A nakoniec vyslo najavo, ze to nebola jeho premiera. Tieto veci sa ale dozviete vzdy, ked je uz po vsetkom. No a tak by sa dalo pokracovat, z mojho okolia aj rodiny viem, ze sa to stalo aj inym a bolo uplne jedno, ci slo o mlade zaby, alebo zrele zeny, ktore vobec neboli ani naivne, ani hlupe.
Stat sa to moze fakt kazdemu!