Odpovedal: Marcela
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.791, zo dňa 22.09.2009. videné 282x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197791:
Nijaké kopnutie to nebolo. A nechápem, kde berieš to, že ja som nejakú informáciu využila proti niekomu. Proste ma iba oprávnene naštval prístup, ktorý akoby svedčil o tom, že je normálne, že to muži robia. Vieš, normálne to proste nie je. Ak to niekto za normálne považuje, nech sa nežení a nech sa pokojne pári s kým chce. Ak niekto podľahne pokušeniu, musí počítař s dôsledkami. Ak u muža prevládne pud namiesto inteligencie,citu a lásky k partnerke, potom sa dostáva na úroveň plemenného žrebca. To si naozaj myslím a viacero mužov, ktorých poznám proste ani nemajú tú potrebu. Ale veľmi záleží na tom, aké hodnoty prijali do svojho rebríčka. Ak mužov okolie presviedča, že je to v pohode, lebo veď každý to tak robí, tak sa nečudujem. Že nemáš ilúzie, je fajn. Ale ak nemáš ani vieru v to, že sú aj muži, ktorí sa správajú inak, potom je to smutné.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (180x, Dagmar-dodatok, zo dňa 2009-09-22)
  • Re: Nevera (189x, Zuzana, zo dňa 2009-09-22)