Odpovedal: Zuzana
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.823, zo dňa 22.09.2009. videné 189x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197823:
Tvrdit, ze poznam viacero muzov, ktori tu potrebu nemaju sa mi zda byt dost odvazne. Oni tu potrebu mozno raz budu mat, alebo ju uz mozno mali, len sa s tym nepriznali. Ved aj manzel Silvie bol dobrak od kosti ako pisala a nikdy by si nebola pomyslela, ze prave on ju takto sklame...