Odpovedal:
Zuzana
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.823,
zo dňa 22.09.2009.
videné 189x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197823:
Tvrdit, ze poznam viacero muzov, ktori tu potrebu nemaju sa mi zda byt dost odvazne. Oni tu potrebu mozno raz budu mat, alebo ju uz mozno mali, len sa s tym nepriznali. Ved aj manzel Silvie bol dobrak od kosti ako pisala a nikdy by si nebola pomyslela, ze prave on ju takto sklame...
|
|
|