Odpovedal:
Hanka
|
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 197.863,
zo dňa 23.09.2009.
videné 130x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197863:
Mirka, ja mám chlpky po celom tele, niekde viac, niekde menej. Najviac je to na nohách - všade, na rukách, a na tvári. Išla som za svojou obvodnou lekárkou, a tá mi dala odporučanie na gyndu (tam sa može ísť aj bez odporúčania). A ďalej už viete...
|
|
|