Odpovedal:
Mirka
|
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 197.865,
zo dňa 23.09.2009.
videné 221x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197865:
Hanka dakujem za odpoved. Ja mam tiez chlpky po tele ale take normalne jemne, to neriesim. Na nohach (lytka) mam hrube chlpky ale to tiez neriesim, depilujem tak ako pod pazuchami a v oblasti "bikin". Ale na stehnach mam take klasicke chlpy, v podstate mi z okolia bikin ide ochlpenie dalej na stehna po vnutornej a zadnej strane. Vy mate len jemne chlpky alebo take to klasicke ochlpenie? Prepacte ze sa tolko vypytujem.
|
|
|