Odpovedal:
pre silviu
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.931,
zo dňa 24.09.2009.
videné 156x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197931:
suhlasim s mirkou a jarou. toto je podla mna jediny logicky nazor na vec. max, to berie z muzskeho pohladu, ale som si ista, ze by sa na vec pozeral inac, ak by sa karta obratila.
ja osobne by som zo vztahu odisla, ci by ma to bolelo, alebo nie. bez mihnutia oka. nepotrebujem taky vztah, v ktorom by som mala mojho partnera nedajboze kontrolovat, ci to urobi este raz, alebo mu mozem doverovat.
silvia, vaz si seba a naozaj v "prvom rade" ries seba. bud rovnaky sebec, ako tvoj partner.
neplac a netrap sa, ublizujes sebe, mas jedno zdravie a za to ti ziaden chlap nestoji.
drzim ti prsty a hlavu hore!
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(153x, Jaro, zo dňa 2009-09-24)
|
|
|