Odpovedal:
Jaro
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.933,
zo dňa 24.09.2009.
videné 153x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197933:
Ja si myslím, že p. Max to neberie z pohľadu mužského ale iba zo svojho egocentrického pohľadu. Je prevaha mužov, ktorí sa k tomu nestavajú tak, že idú na "lov". Neviem, ako by sa takémuto "mužovi" páčilo, keby ho partnerka podvádzala a ráno po nevere mu oznámila, aby si to tak nebral a v kľude žil ďalej. Ja osobne som za to, že keď už k nevere dôjde, je to z dôvodu, že vo vzťahu niečo nie je v poriadku a z takého vzťahu je lepšie odísť a až potom si hľadať náhradu resp. iný vzťah. Osobne som mal veľa ponúk na "jednorázovku" ale nikdy som ju nevyužil. Nevedel by som sa pozrieť mojim deťom do očí.
|
|
|