Odpovedal:
Daniela pre Ivana
|
Re: Vírus?
(číslo príspevku 197.949,
zo dňa 24.09.2009.
videné 177x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197949:
No, veľmi si ma nepotešil, dúfala som, že to pri rozdielnych prejavoch vylúčiš. Pretože ona má v podstate angínu a ja zápal laryngu. Ale obidve berieme atb. a je to nepríjemné, že sme obidve tak málo odolné voči vírusom, lebo tretia kolegyňa je stále zdravá a nič jej nie je - akurát nás musí zastupovať. :-)
Reakcie na príspevok:
-
Re: Vírus?
(142x, Ivan pre Danielu, zo dňa 2009-09-25)
|
|
|