Odpovedal: Daniela pre Ivana
Re: Vírus?
(číslo príspevku 197.949, zo dňa 24.09.2009. videné 177x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197949:
No, veľmi si ma nepotešil, dúfala som, že to pri rozdielnych prejavoch vylúčiš. Pretože ona má v podstate angínu a ja zápal laryngu. Ale obidve berieme atb. a je to nepríjemné, že sme obidve tak málo odolné voči vírusom, lebo tretia kolegyňa je stále zdravá a nič jej nie je - akurát nás musí zastupovať. :-)
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Vírus? (142x, Ivan pre Danielu, zo dňa 2009-09-25)