Odpovedal: Ivan pre Danielu
Re: Vírus?
(číslo príspevku 197.977, zo dňa 25.09.2009. videné 142x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197977:
hlavne z toho čo si napísala sa moc vylučovať nedalo. Ale teraz trošku teorie,
ak má angínu (t.j. nemá nádchu a nekašle) tak antibiotiká potrebuje, ak Ty máš laryngitítu, t.j. máš asi aj kašeľ, nádchu, tak antibiotiká nepotrebuješ. Ak sa bavíme o vírusoch, tak tam antibiotiká nemajú veľký význam. Inak osobne si myslím, že obe máte vírus a asi sa o angínu jednať nebude, ibaže podľa toho čo viem sa to nedá samozrejme takto určiť.