Odpovedal:
Ivan pre Danielu
|
Re: Vírus?
(číslo príspevku 197.977,
zo dňa 25.09.2009.
videné 142x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197977:
hlavne z toho čo si napísala sa moc vylučovať nedalo. Ale teraz trošku teorie,
ak má angínu (t.j. nemá nádchu a nekašle) tak antibiotiká potrebuje, ak Ty máš laryngitítu, t.j. máš asi aj kašeľ, nádchu, tak antibiotiká nepotrebuješ. Ak sa bavíme o vírusoch, tak tam antibiotiká nemajú veľký význam. Inak osobne si myslím, že obe máte vírus a asi sa o angínu jednať nebude, ibaže podľa toho čo viem sa to nedá samozrejme takto určiť.
|
|
|