Odpovedal: Andrea
Re: bolest hlavy po cviceni
(číslo príspevku 198.058, zo dňa 26.09.2009. videné 191x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 198058:
Ahoj Majka,som po porode uz 14mesiacov takze uz by bolo na case poriadne cvicit.Mam navyse 20kil co som zhrozena riadne,myslela som si ze kojenim schudnem,ale u mna vaha isla hore,nechapem to neprejedam sa a cokoladu nejem to uz v tehu sa mi zhnusila zjem len kocku dve ked citim ze potrebujem sladke ale inak nie.A cvicim uz tyzden naobed ked dcerka spinka len pol hodinu na zaciatok a od pondelka dam na 45min a potom na hodinku.Cvicim tae bo Bylla Blanksa a od pondelka by som chcela kazdy druhy den striedat jeho a zumbu,tak dufam do vianoc budem mat o trosilinku menej.