Odpovedal:
Majka pre Andreu
|
Re: bolest hlavy po cviceni
(číslo príspevku 197.965,
zo dňa 24.09.2009.
videné 283x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197965:
Ahoj Andrejka! Ako dlho si po pôrode? Nemala by si sa teraz príliš zaťažovať. Určite si ešte zoslabnutá... Bolesť hlavy po cvičení môže byť z rôznych dôvodov. Nemávaš nízky tlak? Pred cvičením Ti v žiadnom prípade neodporúčam, aby si sa najedla. Bolo by Ti ešte horšie. Ešte viac by Ťa bolela hlava a navyše, mohlo by Ti prísť zle aj od žalúdka. Stačilo by zopár cvikov v predklone... kyselina by Ti hneď vybehla a napínalo by Ťa pri cvičení aj na vracanie. Tekutiny však môžeš dopĺňať. Zaujímalo by ma ešte ako často cvičíš (koľkokrát do týždňa) a v akom čase (ráno, poobede, podvečer, večer...) Dávaj na seba pozor!
|
|
|