Odpovedal:
Hanka pre Mirku
|
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 198.133,
zo dňa 28.09.2009.
videné 149x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 198133:
Mirka ahoj, tak dnes som bola pre popis z rontgenu, všetko je v poriadku, tak mi gynekolog dal odporúčanie na endokrinologiu. Volala som si tam, aby som sa objednala, a majú voľný termín už len koncom januára. Tak ak ti môžem poradiť, ak si svoj porblém chceš riešiť, začni čo najskôr. Neviem síce odkial si, ale ja mám endokrinológiu najbližšie v Ľubochni, a tam je dlhá čakacia doba.
|
|
|