Odpovedal: Hanka pre Mirku
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 198.133, zo dňa 28.09.2009. videné 149x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 198133:
Mirka ahoj, tak dnes som bola pre popis z rontgenu, všetko je v poriadku, tak mi gynekolog dal odporúčanie na endokrinologiu. Volala som si tam, aby som sa objednala, a majú voľný termín už len koncom januára. Tak ak ti môžem poradiť, ak si svoj porblém chceš riešiť, začni čo najskôr. Neviem síce odkial si, ale ja mám endokrinológiu najbližšie v Ľubochni, a tam je dlhá čakacia doba.