Odpovedal: Hanka
Re: Rontgen hlavy?
(číslo príspevku 197.910, zo dňa 23.09.2009. videné 134x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197910:
Ja mám priateľa, ktorému to síce nevadí, ale rešpektuje moje rozhodnutie. Mirka, zabudla som napísať, že ja chlpky mám aj na tvári a nad hornou perou, čo musím stále zakrývať makeupom, a pri pomyslení že by som mala ísť niekde von len tak von bez krému, ma desí... Určite dám vedieť, bola by som rada, keby sa našla pravá príčina môjho problému.