Časová postupnosť 9074 príspevkov
(91 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: očkovanie
(667x, Monika, zo dňa 2005-11-14)
Re: očkovanie
(705x, Lenka, zo dňa 2005-11-14)
problémy so stolicou
(690x, pes - kríženec, Džina, zo dňa 2005-11-14)
Re: žijem s nepriateľom
(1074x, Igorova spolubývajúca /zatiaľ (: /, zo dňa 2005-11-14)
škrečkov výlet
(618x, Fúzik, zo dňa 2005-11-14)
Re: žijem s nepriateľom
(974x, Slavo, zo dňa 2005-11-13)
chov páva
(986x, Páv korunkatý, zo dňa 2005-11-13)
Nepriberá
(891x, pes - NO - sučka- Ajda, zo dňa 2005-11-13)
Re: žijem s nepriateľom
(789x, Igorova spolubývajúca, zo dňa 2005-11-13)
Re: Zákaz kupírovania
(695x, Maroš, zo dňa 2005-11-12)
Re: Nešťastné uši
(930x, Milan hamsystem@stonline.sk, zo dňa 2005-11-12)
Nešťastné uši
(1031x, am. koker Honey, zo dňa 2005-11-11)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(770x, Salma, zo dňa 2005-11-10)
Re: Neustale plznutie
(717x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Re: problemy s platnickou - zapal s opuchom
(658x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(711x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Neustale plznutie
(903x, Alex, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(569x, ZdenaBa, zo dňa 2005-11-09)
Re: problemy s platnickou - zapal s opuchom
(712x, Katka, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(938x, Salma, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(812x, Zdena Ba, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(589x, Salma, zo dňa 2005-11-09)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(851x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-09)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(787x, Dasa, zo dňa 2005-11-09)
Re: Problemy s kakanim
(707x, Milan, zo dňa 2005-11-09)
Re: lysiny
(820x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: zakrsly kralik
(647x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: Odčervovanie psíka
(636x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(784x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Znášanlivosť framykoinu u psov
(768x, Silvia - sharpei, zo dňa 2005-11-08)
Re: Zápal mliečných žliaz po háraní
(806x, Zachar, zo dňa 2005-11-08)
lysiny
(703x, králik, zo dňa 2005-11-08)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(583x, engelbert, zo dňa 2005-11-08)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(902x, Dasa, zo dňa 2005-11-07)
Re: Problemy s kakanim
(845x, Naďa, zo dňa 2005-11-07)
Re: apatické morča
(1223x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-06)
apatické morča
(1311x, morča, zo dňa 2005-11-05)
Re: Aníz v piesku pre vtáky
(830x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-04)
Re: Zápal mliečných žliaz po háraní
(835x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-04)
Aníz v piesku pre vtáky
(992x, Andulky, zo dňa 2005-11-04)
Re: Staroba psíka?!
(1095x, Zuzana, zo dňa 2005-11-04)
Re: kozny problem
(818x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: Zajacik
(1059x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: Odber moču - pes
(963x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: poskozene oci vapnem- pokracovani
(815x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
kozny problem
(1103x, domaca macka, kocur 7mesiacov, Teo, zo dňa 2005-11-03)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(758x, labrador, zo dňa 2005-11-03)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(974x, Vladimir, zo dňa 2005-11-03)
Re: svalstvo - kôň odmieta chodiť
(656x, Zu, zo dňa 2005-11-03)
Re: Veterinár v Žiline alebo v Trenčíne
(972x, Eva, zo dňa 2005-11-03)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(860x, Monika, zo dňa 2005-11-03)
Re: Kedy začať chodiť von?
(741x, Maltezacik-Nuffi, zo dňa 2005-11-03)
Re: oči psa poškozené od vápna
(568x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Pes po operácii nepoužíva nohu
(913x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(987x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(949x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(920x, Vlado, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(988x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(926x, Monika, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(1127x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(825x, Altea, zo dňa 2005-11-02)
Pes po operácii nepoužíva nohu
(945x, pes / Sarah, zo dňa 2005-11-02)
Re: Trávenie
(181x, Milan, zo dňa 2005-11-02)
Re: Neplodná?
(921x, Sidi pre Majku, zo dňa 2005-11-02)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(889x, Milan hamsystem@stonline.sk, zo dňa 2005-11-02)
Re: Trávenie
(791x, Anny, zo dňa 2005-11-02)
Kedy začať chodiť von?
(921x, pes - Maltezacik-Nuffi, zo dňa 2005-11-02)
Ako je to s kosťami pre psa?
(1296x, pes labrador, zo dňa 2005-11-01)
Re: Ako voziť psa v aute?
(1049x, Zuza, zo dňa 2005-11-01)
Re: Neplodná?
(1080x, Majka, zo dňa 2005-11-01)
Neplodná?
(948x, Pes / Sidi, zo dňa 2005-11-01)
Re: Nežiaduce hryzenie vecí
(852x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: silvester
(856x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: strach z petardovania na silvestra
(741x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: Popôrodná injekcia
(891x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: opuchnutý konečník
(966x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: Kŕč psíka - od radosti?
(833x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: Samoočkovanie psíka
(1051x, Zuzana, zo dňa 2005-10-31)
Re: Samoočkovanie psíka
(897x, Lila, Lila..., zo dňa 2005-10-29)
Re: Samoočkovanie psíka
(1155x, Lila,Lila..., zo dňa 2005-10-29)
Re: Samoočkovanie psíka
(1250x, Emka, zo dňa 2005-10-29)
vyšpinenie sa psíka
(896x, pes - 12,5 ročný kríženec, zo dňa 2005-10-29)
parazit rybičiek: Cammalanus Cotti
(1260x, rybičky Halančíky, zo dňa 2005-10-29)
Re: silvester
(798x, Andrea, zo dňa 2005-10-28)
Re: silvester
(969x, Maroš, zo dňa 2005-10-28)
Re: silvester
(1162x, Monika, zo dňa 2005-10-28)
Re: Samoočkovanie psíka
(793x, Miloš, zo dňa 2005-10-28)
Kŕč psíka - od radosti?
(996x, Pes Beagle meno Dino, zo dňa 2005-10-28)
Re: Samoočkovanie psíka
(925x, Lila, Lila..., zo dňa 2005-10-27)
Re: silvester
(1036x, Andrea, zo dňa 2005-10-27)
Fenke vyteká mlieko
(497x, pes - shar pei, zo dňa 2005-10-27)
Re: Výkup psov a mačiek
(977x, Maťo, zo dňa 2005-10-27)
Re: silvester
(868x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: strihanie pazúrikov
(898x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: zápal pľúc
(920x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: Zvracanie u yorkšíra
(830x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
silvester
(1149x, Lhasa Apso - Sulu, zo dňa 2005-10-26)
strihanie pazúrikov
(1036x, zakrslí králičkovia Jojo a Beny, zo dňa 2005-10-26)
Re: Zvracanie u yorkšíra
(639x, Renáta, zo dňa 2005-10-26)
Šteňa prestalo žrať
(1363x, pes / puma, zo dňa 2005-10-26)
Strana č.
< späť
tam >