Časová postupnosť 9074 príspevkov
(91 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: očkovanie
(668x, Monika, zo dňa 2005-11-14)
Re: očkovanie
(706x, Lenka, zo dňa 2005-11-14)
problémy so stolicou
(691x, pes - kríženec, Džina, zo dňa 2005-11-14)
Re: žijem s nepriateľom
(1074x, Igorova spolubývajúca /zatiaľ (: /, zo dňa 2005-11-14)
škrečkov výlet
(619x, Fúzik, zo dňa 2005-11-14)
Re: žijem s nepriateľom
(974x, Slavo, zo dňa 2005-11-13)
chov páva
(987x, Páv korunkatý, zo dňa 2005-11-13)
Nepriberá
(892x, pes - NO - sučka- Ajda, zo dňa 2005-11-13)
Re: žijem s nepriateľom
(789x, Igorova spolubývajúca, zo dňa 2005-11-13)
Re: Zákaz kupírovania
(696x, Maroš, zo dňa 2005-11-12)
Re: Nešťastné uši
(931x, Milan hamsystem@stonline.sk, zo dňa 2005-11-12)
Nešťastné uši
(1032x, am. koker Honey, zo dňa 2005-11-11)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(771x, Salma, zo dňa 2005-11-10)
Re: Neustale plznutie
(717x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Re: problemy s platnickou - zapal s opuchom
(659x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(712x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-09)
Neustale plznutie
(903x, Alex, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(570x, ZdenaBa, zo dňa 2005-11-09)
Re: problemy s platnickou - zapal s opuchom
(713x, Katka, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(939x, Salma, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(813x, Zdena Ba, zo dňa 2005-11-09)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(590x, Salma, zo dňa 2005-11-09)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(851x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-09)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(788x, Dasa, zo dňa 2005-11-09)
Re: Problemy s kakanim
(708x, Milan, zo dňa 2005-11-09)
Re: lysiny
(821x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: zakrsly kralik
(648x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: Odčervovanie psíka
(637x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Re: Hormóny? Pomočovanie a vypadávanie srsti psa
(785x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-08)
Znášanlivosť framykoinu u psov
(769x, Silvia - sharpei, zo dňa 2005-11-08)
Re: Zápal mliečných žliaz po háraní
(807x, Zachar, zo dňa 2005-11-08)
lysiny
(704x, králik, zo dňa 2005-11-08)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(584x, engelbert, zo dňa 2005-11-08)
Re: Možný prenos parazitov na človeka?
(903x, Dasa, zo dňa 2005-11-07)
Re: Problemy s kakanim
(846x, Naďa, zo dňa 2005-11-07)
Re: apatické morča
(1224x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-06)
apatické morča
(1312x, morča, zo dňa 2005-11-05)
Re: Aníz v piesku pre vtáky
(831x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-04)
Re: Zápal mliečných žliaz po háraní
(836x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-04)
Aníz v piesku pre vtáky
(993x, Andulky, zo dňa 2005-11-04)
Re: Staroba psíka?!
(1096x, Zuzana, zo dňa 2005-11-04)
Re: kozny problem
(819x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: Zajacik
(1060x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: Odber moču - pes
(964x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
Re: poskozene oci vapnem- pokracovani
(816x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-03)
kozny problem
(1104x, domaca macka, kocur 7mesiacov, Teo, zo dňa 2005-11-03)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(759x, labrador, zo dňa 2005-11-03)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(975x, Vladimir, zo dňa 2005-11-03)
Re: svalstvo - kôň odmieta chodiť
(657x, Zu, zo dňa 2005-11-03)
Re: Veterinár v Žiline alebo v Trenčíne
(973x, Eva, zo dňa 2005-11-03)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(861x, Monika, zo dňa 2005-11-03)
Re: Kedy začať chodiť von?
(742x, Maltezacik-Nuffi, zo dňa 2005-11-03)
Re: oči psa poškozené od vápna
(569x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Pes po operácii nepoužíva nohu
(914x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(988x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(950x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(921x, Vlado, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(989x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(927x, Monika, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(1128x, dr-burian.info, zo dňa 2005-11-02)
Re: Záhadné E-čka v potravinách.
(826x, Altea, zo dňa 2005-11-02)
Pes po operácii nepoužíva nohu
(946x, pes / Sarah, zo dňa 2005-11-02)
Re: Trávenie
(182x, Milan, zo dňa 2005-11-02)
Re: Neplodná?
(922x, Sidi pre Majku, zo dňa 2005-11-02)
Re: Ako je to s kosťami pre psa?
(890x, Milan hamsystem@stonline.sk, zo dňa 2005-11-02)
Re: Trávenie
(792x, Anny, zo dňa 2005-11-02)
Kedy začať chodiť von?
(922x, pes - Maltezacik-Nuffi, zo dňa 2005-11-02)
Ako je to s kosťami pre psa?
(1297x, pes labrador, zo dňa 2005-11-01)
Re: Ako voziť psa v aute?
(1050x, Zuza, zo dňa 2005-11-01)
Re: Neplodná?
(1081x, Majka, zo dňa 2005-11-01)
Neplodná?
(949x, Pes / Sidi, zo dňa 2005-11-01)
Re: Nežiaduce hryzenie vecí
(853x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: silvester
(857x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: strach z petardovania na silvestra
(742x, Mafix, zo dňa 2005-11-01)
Re: Popôrodná injekcia
(892x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: opuchnutý konečník
(967x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: Kŕč psíka - od radosti?
(834x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-31)
Re: Samoočkovanie psíka
(1052x, Zuzana, zo dňa 2005-10-31)
Re: Samoočkovanie psíka
(898x, Lila, Lila..., zo dňa 2005-10-29)
Re: Samoočkovanie psíka
(1156x, Lila,Lila..., zo dňa 2005-10-29)
Re: Samoočkovanie psíka
(1251x, Emka, zo dňa 2005-10-29)
vyšpinenie sa psíka
(897x, pes - 12,5 ročný kríženec, zo dňa 2005-10-29)
parazit rybičiek: Cammalanus Cotti
(1261x, rybičky Halančíky, zo dňa 2005-10-29)
Re: silvester
(799x, Andrea, zo dňa 2005-10-28)
Re: silvester
(970x, Maroš, zo dňa 2005-10-28)
Re: silvester
(1163x, Monika, zo dňa 2005-10-28)
Re: Samoočkovanie psíka
(794x, Miloš, zo dňa 2005-10-28)
Kŕč psíka - od radosti?
(997x, Pes Beagle meno Dino, zo dňa 2005-10-28)
Re: Samoočkovanie psíka
(926x, Lila, Lila..., zo dňa 2005-10-27)
Re: silvester
(1037x, Andrea, zo dňa 2005-10-27)
Fenke vyteká mlieko
(498x, pes - shar pei, zo dňa 2005-10-27)
Re: Výkup psov a mačiek
(978x, Maťo, zo dňa 2005-10-27)
Re: silvester
(869x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: strihanie pazúrikov
(899x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: zápal pľúc
(921x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
Re: Zvracanie u yorkšíra
(831x, EDUSAN-veterinárny lekár, zo dňa 2005-10-26)
silvester
(1150x, Lhasa Apso - Sulu, zo dňa 2005-10-26)
strihanie pazúrikov
(1037x, zakrslí králičkovia Jojo a Beny, zo dňa 2005-10-26)
Re: Zvracanie u yorkšíra
(640x, Renáta, zo dňa 2005-10-26)
Šteňa prestalo žrať
(1364x, pes / puma, zo dňa 2005-10-26)
Strana č.
< späť
tam >