Odpovedal: Ivan pre Miriam
Re: borelióza? Prosím!
(číslo príspevku 196.142, zo dňa 27.08.2009. videné 267x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196142:
nazvyknem to robiť, ale vyhľadal som jeden z mnohých člákov na boreliozu u detí
(nie z internetu) takže cit. Doc. Hoza,z Detskej kliniky Praha :"liečba, bez rozdielu veku, amoxicilin 50mg/kg/deň rozdelené na 3 dávky po 8 hodinách po dobu 21 dní" a len pre zaujímavosť, ďalej v tom článku:"Zvýšený titr protilátek proti Bb bez anamnézy přisátí klíštete nebo klinických projevú by nemel byť dúvodem pro antibiotickou léčku"