Odpovedal:
Daniela 2
|
Re: Wobenzym v tehotenstve?
(číslo príspevku 196.212,
zo dňa 28.08.2009.
videné 467x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196212:
Najlepšie je poradiť sa s lekárom, prípadne s lekárnikom, ja som tiež v 5tt. a tiež som doteraz brala Imunor (predtým neúspešne hlivu ustricovú v dosť vysokých dávkach) a kvôli tehotenstvu v ňom nemôžem pokračovať. Moja gynekologička mi jednoznačne odporučila len prírodné posilňovače imunity, napr. spomínanú hlivu, resp. prenatálne vitamíny (komerčná záležitosť :-)). ORL lekárka tiež len prírodné produkty, typu cibuľa, šalvia na kloktanie, physiomer a podobne. Obávam sa, že Wobenzym je už skoro ako liek, ja osobne by som ho na vašom mieste nebrala.
|
|
|