Odpovedal:
lucia
|
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.340,
zo dňa 30.08.2009.
videné 163x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196340:
:))snad sa vas stav zlepsil..to, ze vas tu odpovedajuci upozornuju na vas ton a davaju vam prednasky o zvyklostiach a fungovani tohto fora, je smiesne, ak vam je naozaj zle. chapem, ze ked je clovek chory a mozno aj sam a mozno daleko od svojho zazemia a mozno ma toho trosku moc, moze byt citlivejsi a prehnane reagovat, je to normalne. nie je normalne vysmievat sa takemu cloveku, ze je hystericky. a najma mam pocit, ze lekari tu odpovedaju velmi sporadicky, takze by som radila, ak nechcete dostat kopu laickych odpovedi, ktore su obcas nepochybne uzitocne, skuste iny web. ja to urcite urobim. tymto zdravim administratora, zmysel tohto fora sa podla mojho nazora niekde stratil..navyse tu podla vsetkeho vznikla uzka komunitka ludi, ktori sem pravidelne chodia a prispievaju, hoci nemaju co povedat, napriek tomu aj v par vetach dokazu byt protivni, napr.nechapem tu prvu odpovedajucu, co ju k takej odpovedi viedlo, ved tym predsa nikomu nepomohla, a uz vobec nie vam. a ti ostatni to protivne spravanie toleruju, by co viac, este to i schvaluju. podivna skupinka. nechcela by som byt jej sucastou - este jeden pozdrav adminovi;). prajem vela stastia, pevne nervy, nebrat tie predchadzajuce urazky vazne a hlavne skore uzdravenie.
|
|
|