Odpovedal: Dagmar pre Jaru
Re: vyčerpanosť,depresie
(číslo príspevku 196.353, zo dňa 31.08.2009. videné 154x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196353:
Ahoj Jara, ja vobec neviem kolko mas rokov? Nevadi, viem ze v kazdom veku sa to moze stat, ale ze sa na vsetko hladis inak, za to hovori uz len fakt, ze po 3/4 roku si OK, co sa o mne neda povedat...
A mne by tristvrte roka ani nepripadalo ako davna minulost, vidis taki sme ludia rozdielni. Ja som si z toho vsetkeho snad nieco vzala, uvidime do buducnosti. Problem je, ze ludia su strasne prespekulovani a clovek do toho hned nevidi, co na neho/ s nim chystaju, samozrejme pod maskou niecoho uplne ineho a uzasneho.