Odpovedal:
aa.
|
Re: mozne tehotenstvo
(číslo príspevku 196.540,
zo dňa 03.09.2009.
videné 226x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196540:
samozrejme,stres robi neplechu,najma v cykle..co sa tyka tych priznakov,este by som si spravila raz test,pre istotu,lebo zase strach z otehotnenia sposobi meskanie a tak dookola..a co sa kondomov tyka,ked su spravne pouzite maju take iste percento uspesnosti ako hak,takze pokial nehoda nebola,niet sa coho obavat
|
|
|