Odpovedal: Ivan pre zuzku
Re: antihistaminiká
(číslo príspevku 196.563, zo dňa 04.09.2009. videné 212x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196563:
veľa, ťažko povedať, ono je to s tým zlatým zložité a preto sa doktorka istí, ak to tak môžem povedať a nie sme si istý, či to bude aj to pravé orechové, hoci ak si tak matne pamätám, niekedy dávno som čítal, že ak sú dáke tzv. alergodermie tak biseptol nie je ten makový.Ale vieš teoria jedno a prax často oveľa zložitejšia, čo vidíš aj na sebe, že.