Odpovedal: Mira
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.767, zo dňa 08.09.2009. videné 205x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196767:
Nie toto je najvyššia, zlepšenie som pocítila až asi pred mesiacom, keď mi dávku zvýšila na tých 20 mg. AD beriem 6 mesiacov.