Odpovedal:
Mira
|
Re: panická porucha
(číslo príspevku 196.767,
zo dňa 08.09.2009.
videné 205x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196767:
Nie toto je najvyššia, zlepšenie som pocítila až asi pred mesiacom, keď mi dávku zvýšila na tých 20 mg. AD beriem 6 mesiacov.
|
|
|