Odpovedal:
Dagmar pre Ivana
|
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 195.647,
zo dňa 19.08.2009.
videné 631x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 195647:
Tehotnost nebola a nie je, mlada pacientka, studentka, berie HAK, odkedy berie istu sortu (tusim Sunyu) tak ma tieto problemy, problemy su lokalneho charakteru od februara, zacali po mykoze, predtym tusim angina a ATB. Opakovane bol nalez Streptokoka sk. B, lokalne symptomy palenie, vytok, napriek opakovanej liecbe ATB Streptokok pretrvaval, potom zmizol a namiesto neho sa ukazal Streptokok sk. A na co sa naordinoval Amoksiklav. Sexualny styk od problemov vo februari udajne nebol, takze ziadna reinfekcia. No a teraz bola otazka, preco, ako sa toho najlepsie zbavit, preco nezabrali ATB. TEraz asi pockame na kontrolny vyter po Amoksiklave a na to, ci vysadenie (pauza) HAK daco prinesie (co dost ocakavam, i ked to bude trvat dlhsie). Este boli doporucene lactobacily oralne aj lokalne do posvy dlhu dobu, pripadne ockovanie (Gynatren alebo autovakcina kedze stale dokola jeden bacil).
|
|
|