Odpovedal: Sisa
Re: Zvýšený fibrinogén
(číslo príspevku 197.017, zo dňa 11.09.2009. videné 388x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197017:
Zuzka dakujem za info a tip, skúsim sa tam spýtať, či náhodou nerobia aj testy (manžel na tom nástojí), aby sme zistili, či máme obaja vhodné krvné skupiny a ostatné krvné výsledky ok, aby sme mohli mať zdravé bábätko.