Odpovedal: Dagmar
Re: streptococcus agalactiae -zufala
(číslo príspevku 196.918, zo dňa 10.09.2009. videné 461x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196918:
Gynekolog by napisal vsetko to, co sme napisali uz my (ty a ja a ostatni), pretoze vsetko uz bolo povedane. Navrhy liecby, lieky, vysvetlenia.....proste vsetko za toho polroka. Gynekolog mi tu ale tiez casto chyba. Uz sem ziadny nepise :-(.
No a k tym fokusom - myslene to z mojej strany bolo tak, ze mozno su (mozno...i ked si to nemyslim) ale samozrejme ine bakterie, nie Streptokok sk. B, ale ak je nieco ine co moze nejako oslabovat imunitu....ja neviem, su to len dohady. V kazdom pripade dalsimi kilami ATB sa tu nevyriesi nic, iba ak to ze sa dysmikrobia vyvinie tak, ze budu ine, ovela horsie patogeny a tych sa potom zbavit uz nebude jednoduche. Kym je len ten streptokok - ktory patogenom nie je, tak je to OK. Myslim, ze upravou stravy, ziv. stylu a krmenim sa lactobacilmi sa da urobit vela. I ked odporucanie na imunologiu sme este nedali, ze. Ja osobne si skor myslim, ze pojde o lokalny problem a ze treba dat do poriadku hlavne traviaci trakt plus napomoct spravnej flore v posve. NIc viac. A este menej cukru v strave. To vzdy pomoze.