Odpovedal:
Tono
|
Re: strašná uzkosť
(číslo príspevku 197.025,
zo dňa 11.09.2009.
videné 211x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197025:
neviem, ako vy reagujete na benzodiazepiny... ale u vacsiny pacientov by nemal byt problem uzivat pravidelne denne do 4mg aj dlhu dobu bez toho, aby neskor postupnym znizovanim davok nenastavali tazke abstinencne priznaky. trpiaci panickou poruchou beru denne davky az do 10mg, ale aj u nich sa za pomoci psychiatra (a dalsich liekov) pocas niekolkych mesiacov da prestat s uzivanim alprazolamu bez toho, aby museli ist na odvykaciu liecbu.
ine je, ked niekto kombinuje benzodiazepiny s alkoholom alebo aj inymi liekmi. alebo ak nahle prerusi dlhsie trvajucu liecbu. to su potom ine "abstaky"!
|
|
|