Odpovedal: Ivan
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.321, zo dňa 15.09.2009. videné 182x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197321:
by ste neverili, ja mám "svoj" liek na nádchu, ja si ju vôbec nevšímam a nijako neriešim a čuduj sa svete prejde, tak isto si ju nevšímam a neriešim ani u svojich detí a tiež sa čuduj svetu, aj tým prejde. Bez ničoho, absolútne bez ničoho, teda ak nerátam vreckovky.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: nadcha (166x, Anna pre Ivana, zo dňa 2009-09-16)
  • Re: nadcha (121x, Maťa, zo dňa 2009-09-16)