Odpovedal:
Ivan
|
Re: nadcha
(číslo príspevku 197.321,
zo dňa 15.09.2009.
videné 182x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197321:
by ste neverili, ja mám "svoj" liek na nádchu, ja si ju vôbec nevšímam a nijako neriešim a čuduj sa svete prejde, tak isto si ju nevšímam a neriešim ani u svojich detí a tiež sa čuduj svetu, aj tým prejde. Bez ničoho, absolútne bez ničoho, teda ak nerátam vreckovky.
Reakcie na príspevok:
-
Re: nadcha
(166x, Anna pre Ivana, zo dňa 2009-09-16)
-
Re: nadcha
(121x, Maťa, zo dňa 2009-09-16)
|
|
|