Odpovedal:
Babusa
|
Re: Zdrzanlivy v sexe!
(číslo príspevku 197.371,
zo dňa 16.09.2009.
videné 230x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197371:
Odpovedala som Zuzane, ktora si mysli, ze ked chlap si da kondom, nic od neho nechyti a nezaujima ju partnerov zdravotny stav. V dnesnej dobe je to vrcholne nezodpovedne a riskantne. Uz roky mam jedneho partnera, ale v case, ked to tak nebolo, som o pohlavnych chorobach diskutovala. A to som bola "blba" devatnastka.
Kika, ty sa toho chalana pokojne spytaj, preco nechce, ak je to normalny clovek, nebude mu problem ti odpovedat.
|
|
|