Odpovedal: Ivana pre T.
Re: Pauza vo vzťahu
(číslo príspevku 197.380, zo dňa 16.09.2009. videné 150x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197380:
Ano ,ženy vyžadujú manželstvo aj kvôli pocitu bezpečia, ale aj kvôli tomu, že dieťa,ktoré sa narodí chce mať tak isto otca a mamu.Aleee...veľa mužov si hlavu neláme,dieťa samozrejme vychováva matka.Muž chodí do práce, žena vychováva...varí,perie,upratuje.Muž samozrejme zaneprázdnený robotou, príde domov unavený.A tá únava kedy postihuje matku, ktorá nonstop je vyťažená?A popritom poznám mužov, ktorý sa z roboty ani neponáhľajú, majú bočné úmysly...pivko,bary,ženy atd.Takže po niekoľkých rokoch žena nadobudne pocit, že muž nie je potrebný?Ano určite ho nadobudne v takom prípade.Samozrejme, že sú výnimky,ale to len vtedy, ak muž berie rozum do hrsti a o tu rodinu sa ozaj stará,že tá rodina je jeho, nie cudzia.