Odpovedal:
Jana
|
Re: Bolesť tela
(číslo príspevku 197.724,
zo dňa 21.09.2009.
videné 215x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197724:
K ortopédovi idem až 29.9.09 A na tú boreliózu by som si mala žiadať testy aj keď som nezaznamenala žiadne uštipnutie hmyzom?
|
|
|