Odpovedal: Kaja
Re: Bolesť tela
(číslo príspevku 197.750, zo dňa 21.09.2009. videné 205x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197750:
Janka ja neviem, ci je to potrebne, ale ak mate pocit ze sa vas stav velmi zhorsuje, mali by ste sa aspon poradit (aspon telefonicky) s lekarom.