Odpovedal:
Kaja
|
Re: Bolesť tela
(číslo príspevku 197.750,
zo dňa 21.09.2009.
videné 205x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197750:
Janka ja neviem, ci je to potrebne, ale ak mate pocit ze sa vas stav velmi zhorsuje, mali by ste sa aspon poradit (aspon telefonicky) s lekarom.
|
|
|