Odpovedal: hanna.
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.851, zo dňa 23.09.2009. videné 145x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 197851:
vies,Babusa,mozno je to aj v tom,ze zena ma akysi citak,ze jej je asi neverny,ale NECHCE si tu myslienku ani pripustit..lebo deti,co potom,kam by sla atd atd..tak si to akoze nevsima a potom sa to prevali a uz sa to nejak riesit musi..predpokladam,ze takto reaguje vacsina zien na podozrenie-nemam priamy dokaz,necham to tak..a potom je par takych,ako Dagmar,ze ten chlap je skuseny klamar a v pohode zvlada dve,niekedy aj tri baby bez toho,ze by mali nejake tusenie
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Nevera (155x, Dagmar, zo dňa 2009-09-23)