Odpovedal:
Babusa
|
Re: Nevera
(číslo príspevku 197.841,
zo dňa 22.09.2009.
videné 177x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 197841:
Dasi, absolutne si nemyslim, ze podvadzane zeny su trapne. Ked clovek chce, dokaze prelstit aj toho najchytrejsieho. Povazujem to za strasne. Len som sa snazila pochopit preco na to niektore zeny nepridu. V okoli mam par zien, ktore boli podvadzane, ale fakt, ze sa nieco deje vycuchali hned. Muz sa ani nemusel spravat inak, aj ked pobyt mimo domu je urcite napadny, ale napriklad vonal inak a podobne, co si zena, ktora svojho muza pozna, hadam vsimne.
Co viem, tak muzi lekari su casto v pokuseni podviest. S pacientkami, sestrickami...
Myslim si, ze dany chlap uz predtym musel mat nevernicke tendencie, nevznikne to z noci na den. Pred vstupom do vztahu odporucam pytat sa na pocet predoslych vztahov, ich dlzku trvania, dovod rozchodu a ci bol ten clovek neverny. Moze sice podat svoju verziu, ale snad na zaciatku nema dovod klamat... Podla mna su dva druhy nevernych muzov - chronicki, ktori podvedu aj tu najuzasnejsiu zenu, proste monogamnost z nich nedostanes a potom su ti, ktori maju "dovod" na podvod- zena sa vyhyba sexu, vyvolava hadky a podobne.
Nie vsetci muzi su neverni, prosim, nestracaj nadej na lasku kvoli tomu, co sa ti prihodilo.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Nevera
(145x, hanna., zo dňa 2009-09-23)
|
|
|